Menu
Pakiety usług
Home
/
Pakiety usług
Porozmawiajmy o projekcie
Konsultacja

Architekci wnętrz odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu estetyki i funkcjonalności naszych przestrzeni życiowych. Konsultacje z architektem wnętrz są nie tylko dla tych, którzy planują pełny remont czy budowę od podstaw. Nawet przy niewielkich zmianach w domu czy biurze, mogę dostarczyć cennych wskazówek i pomysłów.

Konsultacja w biurze
Konsultacja w biurze odbywa się na podstawie dokumentacji technicznej. Koncentrujemy się na przedstawieniu pomysłów i możliwości zrealizowania ich.
Konsultacja na budowie
Konsultacja na budowie różni się od tej w biurze tym, że pracujemy na stanie faktycznym po wszystkich zmianach w projekcie, które powstały podczas budowy. Taka konsultacja pomaga szczególnie przy małych zmianach oraz ułatwia zlecającym wytłumaczenie potrzeb.
Dla zdecydowanych
Pakiet podstawowy

Szukasz profesjonalnego podejścia do planowania przestrzeni wewnętrznej? Moja usługa wykonania układu funkcjonalnego w rysunku technicznym 2D to kluczowy krok w kierunku stworzenia funkcjonalnej, estetycznej i ergonomicznej przestrzeni, spełniającej Twoje unikalne potrzeby.

Inwentaryzacja bądź praca na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.
Przeprowadzam kompleksową inwentaryzację, uwzględniającą aktualny stan techniczny obiektu. Dokładnie analizuję wszelkie elementy architektoniczne i instalacje na podstawie stanu faktycznego lub dokumentacji technicznej.
Rysunek techniczny
Rysunek techniczny jest wykonany w technologii 2d wraz z: zachowaniem analizy przestrzeni, rozmieszczeniem mebli i elementów wyposażenia, uwzględnieniem instalacji i elementów technicznych.
Kilka opcji
Pakiet rozszerzony

W pakiecie "rozszerzonym" zapraszamy do odkrywania precyzyjnych projektów w formie rysunku technicznego 2D oraz wizualizacji wnętrz 3D.

Sposób pracy
Inwentaryzacja bądź praca na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.
Układ funkcjonalny
Układy funkcjonalne 3-4 propozycje, projekt rozmieszczenia gniazd elektrycznych, punktów oświetleniowych oraz rozmieszczenie wentylacji wykonane w rysunku technicznym w wymiarze 2D.
Wizualizacja
Wizualizacja wnętrz 3D z propozycją kolorystyczną, doborem materiałów wykończeniowych, mebli, dodatków oraz oświetlenia.
Materiały
W tym pakiecie Klient sam dobiera i kupuje materiały zasugerowane w wizualizacji 3D.
Pełna pomoc
Pakiet kompleksowy

Dla każdego kto pragnie kompleksowej pomocy.

Zalety z pakietu rozszerzonego
Układ funkcjonalne 3-4 propozycje + wizualizacja wnętrz 3D
Materiały
Wskazanie przez architekta wszystkich elementów wyposażenia wnętrz – zestawienie linków do zakupów online oraz wspólne wyjazdy do sklepów w poszukiwaniu materiałów, mebli oraz innych dodatków.
Konsultacja z wykonawcami
Konsultacja z wykonawcami projektu w ramach przekazania go do realizacji.
Nadzór
Możliwy dodatkowy nadzór autorski podczas realizacji projektu, w którego zakresie są przyjazdy na budowę oraz stały kontakt telefoniczny z wykonawcami.
Wykończenie projektu pod klucz
Możliwe wykończenie projektu pod klucz w ramach zakupu dodatków typu: poduszki, wazoniki, kwiaty, talarze, sztućce.
Meble na wymiar
Meble na wymiar

Dodatkowo specjalizuję się w projektowaniu mebli na wymiar, obejmując obszary takie jak kuchnie, szafy, meble łazienkowe, komody oraz stoły. Moje podejście opiera się na bliskiej współpracy z Klientem, aby zrozumieć jego preferencje, gust, a także funkcjonalne wymagania dotyczące mebli.

Proces
Proces projektowy rozpoczynam od konsultacji, gdzie rozmawiamy o Twoich pomysłach i potrzebach. Następnie przechodzę do projektowania, dbając o każdy detal, aby stworzyć meble, które nie tylko doskonale wpisują się w aranżację przestrzeni, ale także spełniają praktyczne oczekiwania.
Materiały
Przywiązuję dużą wagę do jakości materiałów i precyzji wykonania. Dzięki temu mogę zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i funkcjonalność.
Marta Kotleszka
Zacznijmy współpracę od luźnej rozmowy
Zadzwoń:
+48 501 662 240
checkmark-circle